Służbę w brzeskiej komendzie rozpoczęło 4 nowych funkcjonariuszy

To kolejny, ósmy już w 2018r. nabór do służby w jednostkach Policji w naszym województwie. W całym 2018 r. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie przyjął  do podległych jednostek  480 osób. Z dniem 31 grudnia służbę w brzeskiej jednostce Policji rozpoczęło 4 nowych funkcjonariuszy.

31 grudnia 2018 r.  służbę w  Małopolsce  rozpocznie 117 nowych funkcjonariuszy. Nowi policjanci trafią do różnych jednostek małopolskiego garnizonu Policji.  Najwięcej  z nich trafi do Krakowa – 43 osoby zasilą szeregi Komendy Miejskiej Policji a 11  Komendy Powiatowej   Policji w Krakowie. Również Komenda Wojewódzka Policji zyska nowych funkcjonariuszy, którzy wzmocnią  m.in. Oddział Prewencji Policji.

Zasilone zostaną także szeregi komend miejskich, powiatowych oraz  komisariatów w regionie. Najwięcej, bo 6 nowych policjantów trafi do KPP Chrzanów . Do komend powiatowych  Policji w Oświęcimiu, Olkuszu oraz Myślenicach przydzielonych zostanie po 5 policjantów. Komendy Powiatowe w Brzesku i Nowym Targu zyskają po 4 młodych adeptów sztuki policyjnej,  natomiast Komendy w Wieliczce i Suchej Beskidzkiej po 3 policjantów . Do  Komendy Powiatowej w Miechowie, Zakopanem, Dąbrowie Tarnowskiej i Limanowej trafi natomiast  po dwóch funkcjonariuszy. W jednostkach Policji w Nowym Sączu oraz  Proszowicach służbę rozpocznie po 1 nowym funkcjonariuszu.

Nowo przyjętym policjantom życzymy wielu sukcesów w służbie.

_____________
KPP Brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *