Policjanci podziękowali I Zastępcy Komendanta za służbę w brzeskiej jednostce

W imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz podziękował swojemu dotychczasowemu Zastępcy za służbę w tutejszej jednostce.

Wczoraj, 4 marca br. w murach brzeskiej jednostki kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni podczas uroczystego spotkania podziękowali mł.insp. Grzegorzowi Wyskielowi za wspólną służbę, życząc jednocześnie pomyślności w realizacji przedsięwzięć i zamierzeń na nowym stanowisku.

Niezmiernie się cieszę, że miałem okazję współpracować z osobą, która dała się poznać jako, niezwykle oddany służbie, profesjonalista. Dziękuję za życzliwość, koleżeńską radę i wsparcie, na które zawsze mogliśmy liczyć. Mam nadzieję, że czas spędzony w brzeskiej jednostce był czasem owocnej współpracy, który przyniósł, również Tobie, wiele radości i osobistej satysfakcji oraz na zawsze pozostawi miłe wspomnienia. – powiedział szef brzeskich policjantów dziękując swojemu zastępcy i wręczając okolicznościowy grawerton.

Podczas uroczystego spotkania żegnający się z brzeską jednostką I Zastępca nie krył wzruszenia. Podkreślił, że choć krótko miał przyjemność służyć w Brzesku to przez ten czas bardzo zżył się z policjantami i pracownikami komendy. Dziękował im za otwartość i życzliwość, której doświadczał każdego dnia. Słowa podziękowania skierował też do swojego przełożonego mł.insp. Bogusława Chmielarza. Współpraca z oficerem, dla którego policjanci i pracownicy brzeskiej jednostki oraz honor munduru są najwyższymi wartości w służbie, była dla mnie zaszczytem. Z sentymentem będę wracał pamięcią do wspomnień związanych z tą jednostką. Brzesko zawsze będzie w moim sercu. – mówił mł.insp. Grzegorz Wyskiel

Od dzisiaj mł.insp. Grzegorz Wyskiel będzie pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

Policjanci podziękowali I Zastępcy Komendanta za służbę w brzeskiej jednostce: