Brzesko: „Szkolny Dzień Kariery” z brzeskimi policjantami

2 grudnia br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Brzesku odbył się „Szkolny Dzień Kariery”. Wśród wielu stoisk uczelni wyższych z Małopolski nie zabrakło także stanowiska przygotowanego przez brzeską Policję. Stoisko cieszyło się zainteresowaniem młodych ludzi, którzy wyrażali zainteresowanie służbą w Policji i dopytywali o szczegóły przyjęć. Uczniowie mogli poznać szczegółowe kryteria naboru do Policji i uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania związane ze służbą w Policji.

Każdego roku, nie brakuje chętnych na rozpoczęcie służby w małopolskim garnizonie Policji. Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, przejrzysta ścieżka kariery,  możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.

To wymarzona praca dla osób, które chcą w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny. Służba w Policji daje szansę na  rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy. Duży wachlarz  specjalistycznych szkoleń służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i  doświadczeń.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad  rekrutacji dostępne są na stronie internetowej małopolskiej Policji www.malopolska.policja.gov.pl w zakładce Praca w Policji lub pod numerem telefonu 12 61 54 068;  jak również można je uzyskać osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 – w Sekcji ds. Doboru.

__________
KPP Brzesko