Brzesko: Uroczyste pożegnanie z policyjnym mundurem

Dzisiaj, 13 lutego 2020 roku kierownictwo brzeskiej jednostki uroczyście pożegnało asp. sztab. Rafała Kłóska – Zastępcę Dyżurnego, który po 26 latach służby odchodzi na emeryturę. Odchodzącemu policjantowi słowa uznania i wyrazy wdzięczności przekazał Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł.insp. Bogusław Chmielarz, jego zastępca podinsp. Wacław Daniec oraz kadra kierownicza brzeskiej jednostki życząc, aby znalazł teraz czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Rafale, dałeś się poznać jako człowiek otwarty i niezwykle oddany służbie. Dziękujemy za życzliwość i koleżeńską pomoc, na którą zawsze mogliśmy liczyć. – tymi słowami szef brzeskich policjantów mł.insp. Bogusław Chmielarz w obecności kadry kierowniczej żegnał odchodzącego na emeryturę funkcjonariusza. Komendant w imieniu wszystkich podziękował mu za lata oddanej i pełnej poświęcenia służby, podkreślając przy tym jego optymizm i serdeczność oraz chęć niesienia pomocy innym.

Asp. sztab. Rafał Kłósek przez zdecydowaną większość swojej służby był zapalonym policjantem Wydziału Ruchu Drogowego. Wielokrotnie miał styczność z dramatami podczas śmiertelnych wypadków drogowych, był profesjonalistą w tym co robił, zawsze z ogromną empatią i zrozumieniem podchodził do ludzi, których spotkał na swojej drodze. Uśmiechniętego i zarażającego optymizmem Rafała zapamiętają koleżanki i koledzy, którzy zawsze mogli liczyć na jego pomoc i wsparcie.

Rafale, dziękujemy za wspólne chwile w służbie, z ogromną przyjemnością będziemy je wspominać. Życzymy, abyś z zapałem realizował swoje pasje i z sympatią powracał myślami do czasu spędzonego w brzeskiej jednostce.

KPP Brzesko