Pierwsze urodzone w brzeskim szpitalu dzieci w 2021 roku!

Ogromnie miło jest nam przywitać na świecie pierwsze dzieci urodzone w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym brzeskiego Szpitala!

Już o godzinie 01: 40 w nocy w pierwszym dniu Nowego 2021 Roku na świecie pojawił się mały Ksawery, syn Pani Karoliny z Falkowej (gmina Ciężkowice). Chłopczyk ważył 3270 gramów i jest pierwszym urodzonym w brzeskim szpitalu noworodkiem w tym roku! Z tej okazji dyrekcja szpitala, przygotowała dla szczęśliwej mamy i jej nowonarodzonego synka drobny podarunek w postaci wyprawki i gorących gratulacji wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności, które przekazał Lekarz Kierujący Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szczepan Bartkiewicz. Mama i chłopczyk czują się dobrze i zostali już wypisani do domu.

Kolejnym dzieckiem urodzonym w brzeskim Szpitalu jest ważący 2950 gramów Zbigniew Tadeusz, który pojawił się na świecie 02.01.2021. o godzinie 19:57. Syn Pani Moniki z Brzeska jest pierwszym mieszkańcem powiatu brzeskiego urodzonym w Nowym Roku! Z tej okazji także Starosta Powiatu Brzeskiego przygotował upominek wraz z listem gratulacyjnym, który został wręczony mamie i Nowemu Mieszkańcowi Powiatu za pośrednictwem personelu oddziału.

Dla równowagi dodamy, że kolejnymi dziećmi urodzonymi w szpitalu są dwie dziewczynki, które w przyszły na świat w kolejnych dniach 2021 roku.

Wszystkim świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia, miłości i odkrywania nowych uroków wspólnego życia dla Nich i ich dzieci!

smart

_________________________________
SPZOZ Brzesko