Mikołajki z fizjoterapeutą – sukces akcji w brzeskim szpitalu!

Wydarzenie z dnia 06.12.2022 roku – Mikołajki z Fizjoterapeutą, zorganizowane przez Fizjoterapeutki pracujące z naszymi Pacjentami zakończyło się sukcesem. Z bezpłatnych konsultacji i badań fizjoterapeutycznych skorzystało 22 dzieci!

Inicjatorką wydarzenia była specjalistka fizjoterapii dr Karolina Szymura, która na co dzień usprawnia pacjentów Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej. W akcję włączyły się mgr Anna Dębińska, Kierownik Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci oraz technik fizjoterapii Bernadetta Palińska-Biel, które poświęciły swój czas i wiedzę, aby wspomóc najmniejszych pacjentów i ich rodziców.

Rodzice mogli skorzystać z darmowych konsultacji i porad fizjoterapeutycznych, a także instrukcji dotyczących odpowiednich ćwiczeń i profilaktyki dla dzieci. Pani Ewa Chmielarz -Żwawa, Zastępca Dyrektora ds. Administracji Medycznej i Pielęgniarstwa osłodziła uczestnikom udział w spotkaniach rozdając słodki mikołajkowy poczęstunek.

“Dziękujemy Paniom Fizjoterapeutkom za zaangażowanie, a uczestnikom wydarzenia za ich obecność! Mamy nadzieję, że wszystkie porady przyczynią się do poprawy zdrowia i kształtowania dobrych nawyków u małych pacjentów!” – czytamy na stronie szpitala.

BRAWO!

Opracowanie: SP ZOZ Brzesko