NADKOM. ANDRZEJ GÓRKA BĘDZIE PEŁNIŁ OBOWIĄZKI I ZASTĘPCY KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W BRZESKU

W brzeskiej jednostce odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł. insp. Wacław Daniec powitał swojego nowego zastępcę. Zgodnie z rozkazem personalnym obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku pełnił będzie nadkom. Andrzej Górka.

Dzisiaj, 19 lutego br. w brzeskiej jednostce odbyła się uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Obowiązki na tym stanowisku zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od dziś pełni nadkom. Andrzej Górka, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. W uroczystym powitaniu nowego zastępcy udział wzięła kadra kierownicza brzeskiej komendy. Mł. insp. Wacław Daniec w imieniu swoim oraz całej kadry kierowniczej pogratulował Zastępcy powierzenia nowych obowiązków życząc jednocześnie sukcesów i samych trafnych decyzji.

Nadkom. Andrzej Górka będzie nadzorował i koordynował pracę pionu prewencji. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów!

 

Źródło: KPP Brzesko