KOLEJNE REMONTY W BRZESKIM SZPITALU

Część gabinetów lekarskich w brzeskim szpitalu przeszło gruntowny remont.
Gabinet stomatologiczny na I piętrze lecznicy, nie tylko został odnowiony, wymieniono w nim także meble i zamontowano nowy unit stomatologiczny.
Nowy wygląd zyskały też pomieszczenia poradni ortopedycznej, okulistycznej i chirurgicznej szpitala zlokalizowane na II piętrze SP ZOZ w Brzesku. Remont również przeszła rejestracja POZ która została przeniesiona na I piętro.
Wszystko to w ramach inwestycji, która właśnie się zakończyła.
– Modernizowaliśmy te fragmenty naszego szpitala, które przez wiele lat intensywnego użytkowania uległy dużemu zużyciu – mówi Marek Kapusta, zastępca dyrektora ds. administracji i logistyki SP ZOZ w Brzesku.
Odnowione pomieszczenia nabrały nowej estetyki. Kolorowe wykładziny, pastelowe kolory ścian i dobre oświetlenie podobają się pacjentom.
Uwagę przykuwają też proste meble dostosowane do potrzeb każdej z pracowni. Pięknie prezentuje się też odświeżony korytarz na II piętrze.
Pacjenci są także bardzo zadowoleni z zamontowania klimatyzacji w niektórych pomieszczeniach poradni. To zdecydowanie podnosi komfort.
Wszystkie te remonty SP ZOZ w Brzesku sfinansował z własnych środków, podobne inwestycje są zaplanowane także w innych częściach szpitala.

_____
SPZOZ Brzesko