Nadkom. Paweł Drab, dyżurny brzeskiej jednostki, uroczyście pożegnał się z mundurem

Po ponad 24 latach w mundurze, ze służbą w Policji pożegnał się nadkom. Paweł Drab Dyżurny Zespołu Dyżurnych Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Podczas uroczystego spotkania nie zabrakło wspomnień oraz gratulacji i życzeń ze strony kierownictwa komendy oraz kolegów i koleżanek.

29 marca 2019r. w budynku brzeskiej jednostki kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Brzesku oraz koledzy i koleżanki żegnając odchodzącego na emeryturę nadkom. Pawła Draba podziękowali mu za wieloletnią współpracę. Szef brzeskich policjantów mł.insp. Bogusław Chmielarz dziękując oficerowi podkreślał, że Paweł dał się poznać jako osoba otwarta i niezwykle oddana służbie. Na jego pomoc i radę zawsze mogli liczyć inni funkcjonariusze. Z sympatią będziemy wspominać nasze wspólne kontakty i czas, w którym mogliśmy cieszyć się sukcesami brzeskiej Policji. Niech ponad 24-letnia, pełna poświęceń służba w szeregach naszej formacji będzie dla Ciebie powodem do dumy i osobistej satysfakcji. – mówił mł.insp. Bogusław Chmielarz. Wręczając nadkom. Pawłowi Drabowi pamiątkową szablę wspominał jego profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków.

Nadkom. Paweł Drab dziękował za wszystkie ciepłe słowa, które padły pod jego adresem zapewniając, że po tylu latach spędzonych w brzeskiej jednostce w jego pamięci pozostanie wiele miłych wspomnień.

Drogi Pawle, dziękujemy za wspólne lata pracy i życzymy Ci, abyś na zasłużonej emeryturze spełnił wszystkie swoje plany i marzenia.

Nadkom. Paweł Drab, dyżurny brzeskiej jednostki, uroczyście pożegnał się z mundurem:

KPP Brzesko