Uroczyste pożegnanie nadkom. Jerzego Migasa z brzeską jednostką

W piątek, 27 lipca 2019 r. kierownictwo brzeskiej jednostki, policjanci i pracownicy cywilni uroczyście pożegnali nadkom. Jerzego Migasa, który przez ponad 28 lat z oddaniem służył społeczeństwu a teraz podjął decyzję, aby pożegnać się z policyjnym mundurem. Szef brzeskich policjantów mł.insp. Bogusław Chmielarz w imieniu wszystkich podziękował odchodzącemu na emeryturę policjantowi za profesjonalizm i wzorową współpracę wręczając pamiątkową szablę z grawerem „Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” Życzył funkcjonariuszowi, aby rozwijał swoje zainteresowania i pasje oraz żeby zawsze z sympatią wracał myślami do czasów spędzonych w brzeskiej jednostce.

Nadkomisarz Jerzy Migas wstąpił w policyjne szeregi w 1991 r. Od początku był związany z brzeską Policją. Od 22 lat należy do klubu Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku, zresztą uczestniczył w jego tworzeniu. Od roku 2011 do chwili obecnej pełni funkcję Prezesa klubu Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku, za swoją działalność dla krwiodawstwa był wielokrotnie wyróżniany. Dając przykład innym sam przez lata czynnie oddawał krew i może się pochwalić swoim osobistym rekordem oddanych 20 litrów krwi.

Nadkom. Jerzy Migas ostatnie 18 lat służył w sercu brzeskiej jednostki na stanowisku Specjalisty Zespołu Dyżurnych. To jego głos mogli usłyszeć mieszkańcy dzwoniąc pod numer alarmowy 997 potrzebując pomocy czy porady.

Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze.

KPP Brzesko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *