Pracownicy brzeskiej komendy przyłączyli się do akcji prowadzonej pod hasłem „ Nasza krew – nasza ojczyzna”

W dniach od  1 do 7 grudnia 2020 roku policjanci i pracownicy służb mundurowych włączyli się do akcji  prowadzonej pod hasłem „Nasza krew – nasza ojczyzna” i będą oddawać krew i osocze  w RCKiK w Bochni przy współudziale klubu HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku wspólnie z Komendantem Powiatowym  Policji w Brzesku  mł.insp. Bogusławem Chmielarzem.

W dniu 1 grudnia już pierwsi funkcjonariusze  przystąpili do akcji, za co bardzo im dziękujemy i zachęcamy do włączenia się i wsparcia prowadzonych działań przez  pozostałych  funkcjonariuszy i  wszystkich ludzi dobrego serca.  Należy nadmienić  że akcja „Nasza Krew i nasza ojczyzna” objęta jest honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych  i Administracji, Ministra Sprawiedliwości, Ministra Zdrowia oraz Sekretarza Stanu – Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.
Każda kropla krwi jest potrzebna, ratuje życie i niesie za sobą dobro. Krwiodawcy powtarzają, że za każdym razem gdy oddają krew czują radość z niesienia pomocy innym. W miłej atmosferze i pełnym wsparciu Personelu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bochni pobraniu krwi  towarzyszą tylko pozytywne emocje. Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do klubu Honorowych Dawców Krwi i wspólne kształtowanie lepszego jutra, pamiętając i wierząc że dobro zawsze powraca.

______________________
KPP Brzesko