Wyrazy wdzięczności dla brzeskich policjantów za odnalezienie zaginionego mężczyzny

Dla policjantów najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest radość osób, którym mogli pomóc. Słowa uznania z ust tych, którym mundurowi przyszli na ratunek, są motywacją do dalszej wytężonej pracy i dają siłę do przezwyciężania napotkanych trudności. Funkcjonariusze, którzy byli zaangażowani w ostatnim czasie w poszukiwania zaginionego mieszkańca miasta, otrzymali podziękowania od znajomego odnalezionego mężczyzny.

21 listopada br. Komenda Powiatowa Policji w Brzesku została powiadomiona o zaginięciu 33-letniego mężczyzny, który 18 listopada br. w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i nie nawiązał z bliskimi żadnego kontaktu. Policjanci ustalili miejsce przebywania zaginionego. Mężczyzna po kilku dniach został odnaleziony w placówce służby zdrowia znajdującej się na terenie innego województwa. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Wyrazy uznania i podziękowania dla policjantów przekazał znajomy zaginionego mężczyzny:

„(…) Zawsze darzę Policję szacunkiem i uznaniem we wszelkich działaniach, wielokrotnie brzeska Policja pomogła mi i mojej rodzinie, a teraz kolejny raz udowodniła, że bez żadnych wątpliwości działa i wykonuje swoją pracę sumiennie i rzetelnie”

Satysfakcja policjantów jest ogromna, a radość jest jeszcze większa, gdy ich praca zostaje zauważona i doceniona.

______________________
KPP Brzesko