PODZIĘKOWANIA DLA BRZESKICH POLICJANTÓW

Na ręce mł.insp. Bogusława Chmielarza, Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku wpłynęło podziękowanie od jednego z mieszkańców gminy Szczurowa za zaangażowanie policjantów w sprawę uszkodzenia ogrodzenia. W wyniku działań podjętych przez funkcjonariuszy sprawca został szybko ustalony.

Do uszkodzenia mienia doszło 8 kwietnia br. w Szczurowej. Tego dnia, po godzinie 17, policjanci z tutejszego posterunku policji, otrzymali informację o kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że kierujący, którego nie zastano na miejscu, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne ogrodzenie powodując jego uszkodzenie. W wyniku działań podjętych przez funkcjonariuszy sprawca został ustalony i pociągnięty do odpowiedzialności. Kierujący został ukarany mandatem karnym oraz pokrył koszty związane z naprawą ogrodzenia.

„ Składam podziękowania Panom Policjantom asp. sztab. R. Myszka z KPP z Brzeska oraz sierż. sztab. W. Kozłowskiemu i st. post. M. Put z Posterunku Policji Szczurowa za szybkie oraz profesjonalne załatwienie mojej sprawy.

W dniu 08.04.2021r. około godziny 17:00 w Szczurowej zostało uszkodzone moje ogrodzenie, gdzie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Wymienieni policjanci ustalili tą osobę, która pokryła wszystkie koszty. Było to dla mnie istotne gdyż ogrodzenie to nie jest dodatkowo ubezpieczone.”