Brzescy Ortopedzi na konferencji medycznej w San Diego

Zespół brzeskich Ortopedów pod przewodnictwem dr nauk med. Jakuba Florka brał udział w międzynarodowej konferencji medycznej BIO International Convention 2022. Konferencja odbywała się w dniach 13-16 czerwca w San Diego w Kalifornii, USA.

Jest to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie, skierowanych do profesjonalistów z branży biotechnologicznej i medycznej. To także wydarzenie edukacyjne, które gromadzi rocznie ponad 15 000 światowych liderów i innowatorów z szeroko pojętej dziedziny biotechnologii.

W branży medycznej, obserwacja wielu dziedzin nauki równocześnie – to podstawa. W medycynie każdego dnia pojawiają się wyniki kolejnych badań, generujące znaczne postępy w wielu różnych terapiach równolegle.

W trakcie tej konferencji dr n. med. Jakub Florek wygłosił prelekcję dotyczącą chirurgii ręki pod tytułem „Złamania końca dalszego kości promieniowej – nowe metody leczenia i rehabilitacji”. Gratulujemy brzeskim Chirurgom Ortopedom kolejnych sukcesów i życzymy dalszego owocnego rozwoju na rzecz pacjentów!

Opracowanie: SPZOZ Brzesko